Barnvagn, modell äldre, Emmaljunga. Längd: 105 cm, djup: 42 cm, höjd: ca 90 cm, slitage. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Barnvagn Odders barnevognsfabrik, 1940-tal - Stockholms Auktionsverk
BARNVAGN, Wilson Silver Cross. Övrigt - Övrigt - Auctionet
Barnvagn 1950-tal. Emmaljunga. Bruksslitage. Ljusblå - Auktionshuset i Örebro AB
Auktion | Barnvagn från omkring 1920 talet | Stockholms | Barnvagnar, 1920-talet, Auktion
Babya Gislaved - AUKTION! Var med och buda på en röd Sulky S från Kronan, till förmån för UNICEF's insamling till barn på flykt. Just nu befinner sig 30 miljoner barn på
Auktionsgruppen.se
Netauktion - Till salu via auktion Barnvagn med tillbehör, Britax